• jarunkup.jpg

 U nastavku pogledajte raspored seniorskog dijela turnira.

CJELOKUPNI RASPORED U PDF FORMATU

Napominjemo da se utakmice igraju bez obzira na vrijeme, i molimo ekipe za točnost.

Subota, 30.04.2011 - Teren 1

vrijeme kat. grupa ekipa 1 ekipa 2
9:00 M1 Grupa A BHC Sokol Božji Dlanovi
9:40 M2 Grupa D Sokol Imago Studio BHC Dubrava 2
10:20 M4 Grupa A BHC Sokol CB Amadeus
11:00 Ž2 Grupa A Chemo Profili Zagreb BHC Dubrava 2
11:40 M7 Grupa A CB Amadeus Božji Dlanovi
12:20 Ž4 Grupa A BHC Dubrava 2 Detono Zagreb
13:00 M9 Grupa D KRP Zaprešić BHC Dubrava 2
13:40 M11 Grupa C Let Cepelin Toma soft Zvončići
14:20 M12 Grupa B BHC Dubrava 1 Camelot
15:00 Ž6 Grupa B Presing Zagreb VG klinceze
15:40 M15 Grupa B Detono Zagreb BHC Dubrava 1
16:20 M17 Grupa A BHC Sokol Sokolići
17:00 M19 Grupa C Let Cepelin Toma soft Kaj Boo Boo
17:40 M20 Grupa B Camelot Detono Zagreb 2
18:20 M21 Grupa C Let Cepelin Toma soft Chemo Profili Zagreb

 

Subota, 30.04.2011 - Teren 2

vrijeme kat. grupa ekipa 1 ekipa 2
9:00 Ž1 Grupa B Presing Zagreb BHC Sokol
9:40 M3 Grupa C Chemo Profili Zagreb Zvončići
10:20 M5 Grupa A Sokolići Božji Dlanovi
11:00 M6 Grupa B Detono Zagreb Detono Zagreb 2
11:40 Ž3 Grupa B VG klinceze BHC Sokol
12:20 M8 Grupa B BHC Dubrava 1 Detono Zagreb 2
13:00 M10 Grupa C Chemo Profili Zagreb Kaj Boo Boo
13:40 Ž5 Grupa B VG klinceze Camelot
14:20 M13 Grupa A CB Amadeus Sokolići
15:00 M14 Grupa C Zvončići Kaj Boo Boo
15:40 M16 Grupa D KRP Zaprešić Sokol Imago Studio
16:20 M18 Grupa B Detono Zagreb Camelot
17:00 Ž7 Grupa A Chemo Profili Zagreb BHC Dubrava 1
17:40 Ž8 Grupa B Presing Zagreb Camelot
18:20 Ž9 Grupa A Detono Zagreb BHC Dubrava 1

 

Nedjelja, 01.05.2011 - Teren 1

vrijeme kat. grupa ekipa 1 ekipa 2
9:00 Ž10 Grupa A Chemo Profili Zagreb Detono Zagreb
9:40 Ž11 Grupa B BHC Sokol Camelot
10:20 M22 ČF (1) A1 D2
11:00 M24 ČF (3) B1 C2
13:00 Ž13 PF-Ž (1) A1 B2
13:40 Ž14 PF-Ž (2) B1 A2
14:20 M26 PF-M (1) Pob ČF-M (1) Pob ČF-M (2)
15:00 M27 PF-M (2) Pob ČF-M (3) Pob ČF-M (4)
15:40 Ž15 3.mjesto Por PF-Ž (1) Por PF-Ž (2)
16:20 M28 3.mjesto Por PF-M (1) Por PF-M (2)
17:00 Ž16 F-Ž Pob PF-Ž (1) Pob PF-Ž (2)
17:40 Persil challenge    
18:00 M29 F-M Pob PF-M (1) Pob PF-M (2)

 

Nedjelja, 01.05.2011 - Teren 2

vrijeme kat. grupa ekipa 1 ekipa 2
9:40 Ž12 Grupa A BHC Dubrava 2 BHC Dubrava 1
10:20 M23 ČF (2) B2 C1
11:00 M25 ČF (4) A2 D1

Medijski pokrovitelji 2011

Clubbing partneri 2011

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com. Implemented by nekra.net